Хірургічне лікування зубів

Сучасна стоматологія не може повністю обійтися без хірургічних методів лікування. Однак в розумінні багатьох людей хірургічна стоматологія займається тільки видаленням зубів. Це велика помилка, тому що сьогодні хірургічне лікування в стоматології - це і цілий комплекс розроблених методик, спрямованих головним чином на збереження зубів.

2

У стоматологічній клініці “AMA DENT” проводяться всі види хірургічних маніпуляцій, які можливо здійснити в поліклінічних умовах.

Стоматологія AMA DENT пропонує наступні види послуг:

Лікування гнійних запальних процесів
Хірургічне лікування – невід’ємна частина комплексного підходу при лікуванні гнійного періоститу (флюсу), пов’язаної із загостренням інфекції в кореневих каналах.
При запаленні ясен навколо непрорезавшійся зуба мудрості проводять висічення капюшона слизової, який його закриває.

Підготовка до протезування
Тканинна регенерація – відновлення достатнього обсягу кісткової тканини щелепи для постановки імпланта в місцях сильної атрофії кісткової тканини внаслідок видалення зубів.

Сінусліфтінг – підняття гайморової пазухи за рахунок потовщення кісткової тканини з використанням штучної кістки і мембран. Так само може бути необхідним етапом перед імплантацією.

Видалення екзостозів (кісткових виступів). Необхідно для створення повноцінного ложа для знімних протезів. Може включати згладжування гострого альвеолярного гребеня, зміна його форми з метою підвищення естетики майбутніх протезів.

Апікотомія
Резекції верхівки кореня зуба – дозволяє усувати запальні процеси в кістки, які не піддаються традиційному ендодонтичного лікування. Хірург видаляє інфіковану верхівкову частину зуба разом зі зруйнованим ділянкою альвеолярної кістки і потім проводить пломбування кореня з метою запобігання повторного інфікування. У клініці “AMA DENT” можливе проведення резекції всіх груп зубів.

Френектомія і поглиблення передодня

Подовження вуздечки язика або губ, а так само поглиблення передодня порожнини рота часто необхідно для лікування або профілактики захворювань ясен і зміни прикусу в області передніх зубів.

Гемісекція зуба або ампутація кореня
Видалення одного з коренів в багатокореневих зубах при його руйнуванні або інфікуванні допомагає зберегти зуб за умови, що інші корені можуть служити повноцінної опорою штучної коронки.

Оголення непрорезавшійся зуба
Якщо якийсь із ваших зубів залишився в щелепи і не може самостійно зайняти своє місце в зубному ряду, ортодонт з хірургом можуть прийняти рішення вивести його назовні за допомогою ортодонтичних апаратів. Для цього хірургічним шляхом оголюється доступ до коронки зуба і поетапно малими силами зуб виводиться на своє законне місце. Найчастіше це трапляється з іклами верхньої щелепи.

Гінгівотомія і гінгівопластика
Ці операції можна віднести до косметичних операцій на яснах. Якщо вас турбує “десневая посмішка”, хірурги можуть подовжити коронки передніх зубів за рахунок укорочення ясна. А в зворотному випадку, коли занадто сильно оголені корені зубів через опускання ясен, застосовується гінгівопластика, тоді власними тканинами закривається дефект і відновлюється колишня гармонія посмішки.

Коронкові подовження
При глибокому кариозном руйнуванні зуба нижче рівня ясен ортопед може направити вас на операцію подовження коронки. Хірург за допомогою лазера опускає рівень ясна трохи нижче краю каріозної порожнини, що дозволить одягнути надійну штучну коронку на зуб. У випадках, коли неможливо провести коронкові подовження, такі зуби підлягають видаленню

Запишіться на консультацію вже зараз

Заповніть поля, щоб записатися на безкоштовну консультацію.