Комплексна гігієна (AirFlow, УЗ, фторування)

Чистка порожнини рота
Освіта нальоту на зубах може відбуватися з різною швидкістю і безпосередньо пов'язане з обміном речовин в організмі людини. Персональні рекомендації формує лікар.

2

У більшості випадків професійну комплексну гігієну необхідно проводити:

В комплексну процедуру гігієни входить
Індекс гігієни: фарбування зубного нальоту
Перед початком процедури чищення зубів проводиться оцінка ефективності домашньої гігієни. Для цього на зуби наноситься спеціальний розчин, який забарвлює зубний наліт і мікробну бляшку. Таким чином гігієніста відразу видно важкі ділянки для очищення і він може модифікувати методику чищення пацієнта або запропонувати додаткові засоби гігієни для отримання повноцінного результату.

Така візуалізація дозволяє виявити причини кровоточивості ясен і появи карієсу на зубах. Адже мікроорганізми виділяють їдкі кислоти на поверхню зубів, що призводить до їх руйнування.

Після завершення професійної гігієни повторне фарбування проводиться з метою контролю повного видалення мікроорганізмів з поверхні зубів.

Видалення зубних каменів (твердих зубних відкладень) ультразвуком
Ультразвукова чистка – найефективніший метод видалення зубного каменю і профілактики захворювань ясен. Чистка проводиться за допомогою спеціального апарату з ультра-звуковим наконечником, принцип дії якого заснований на вібрації з високою частотою. Процедура абсолютно безболісна, порівнянна з відчуттями легкої вібрації.

Видалення зубного нальоту (м’яких зубних відкладень) за допомогою AirFlow
AirFlow очищає наліт у важкодоступних зубних проміжках без ризику утворення подряпин на емалі зубів. Після завершення процедури AirFlow відновлюється природний колір (емалі) зубів. При сильному нальоті може бути досягнутий ефект «відбілювання» до 3-5 тонів. Регулярні процедури дозволяють запобігти карієс і пародонтит.

На зуби направляється струмінь повітряно-абразивної суміші під тиском, що складається з соди, води і повітря. Процедура нагадує мийку Karcher в роботі

Під час процедури Air Flow разом з нальотом йде і захисна плівка з зубів, вона відновлюється протягом 2-3 годин після процедури. На цей час необхідно утриматися від чаю, кави, вина, куріння.

Медикаментозна обробка ясна
Чистка ультразвуком і AirFlow можуть викликати невелику кровоточивість ясен, хворобливість або слабке запалення. Тому після видалення всіх зубних відкладень проводиться обробка слизових оболонок антисептиками.

Період реабілітації дуже індивідуальний, але, в середньому, відчуття дискомфорту можуть зберігатися протягом 1-2 днів після процедури. Не варто хвилюватися і панікувати, лікар обов’язково дасть персональні рекомендації по догляду.

Полірування та шліфування зубів
Після видалення зубних відкладень поверхню зуба стає шорсткою, тим самим більш схильною до до формування нальоту. Для гладкості поверхню зубів ретельно шліфується і полірується за допомогою наноабразівних паст, щіточок та гумових ковпачків

Ремінералізуюча терапія
Фторування. Проводиться для зміцнення емалі, посилення стійкості зубів до впливу кислого середовища, зниження чутливості і уповільнення процесів утворення карієсу. Залежно від індивідуальних особливостей застосовуються кальцій або фтор-містять препарати.

Tooth Mousse
Процедура нешкідлива для Люмініри і вінірів з будь-якого матеріалу, в тому числі кераміки і світлотверднучий композиту

Показання до процедури
– Наявність на зубах темного нальоту, нальоту курця;
– Підготовка для реминерализующей терапії емалі;
– Підготовка до герметизації фісур у дітей;
– Підготовка для установки фіксацією брекетів (підготовка поверхні зуба перед установкою брекетів), на етапах ортодонтичного лікування і після зняття брекетів;

Запишіться на консультацію вже зараз

Заповніть поля, щоб записатися на безкоштовну консультацію.