Остеопластика

Не завжди після видалення зуба можна провести імплантацію, особливо, якщо процес відновлення був відкладений.

page-service

Втрата часу призводить до атрофії кісткової тканини і її витончення. У таких випадках проводиться кісткова пластика – операція по збільшенню обсягу кісткової тканини.

Це необхідна умова для якісного «імплантації» і тривалої служби імпланта.

Що таке кісткова пластика?
Кісткова пластика або остеопластика – операція по збільшенню обсягу кісткової тканини, що створює міцний «фундамент» для майбутніх імплантів. Остеопластика «відстрочує» процес імплантації на кілька місяців – це час необхідно на «приживлення» і зрощення кістки і підсаджені матеріалу – вони повинні стати єдиним цілим.

Остеопластика може знадобитися при:

Види кісткової пластики
– Підсадка власної кістки або аутотрансплантация
– синтетична кістка
– Використання препаратів на основі донорської кістки
– Синус-ліфтинг

Як проходить кісткова пластика в Ama dent?
У AMA dent застосовується високоякісний швейцарський препарат Bio-Oss. Він створений на основі кісток великої рогатої худоби, має високий ступінь очищення і мало відрізняється за своїми характеристиками від кісткової тканини людини. Завдяки чому легко «приймається» організмом.

Крім цього Bio-Oss має цілу низку переваг:

Максимально сумісний з кісткою людини. Гранули, з яких складається Bio-Oss, інтегруються в кісткову тканину і утворюють міцний каркас. Це дозволяє забезпечити високі результати і прискорити процес приживлення і відновлення.
Починає працювати відразу після введення.
Завдяки особливій структурі Bio-Oss в матеріал швидко проростають кровоносні судини і формуються нові клітини кісткової тканини.
Для матеріалу характерна низька швидкість розсмоктування, тому він може довго впливати на кістку, стимулюючи її регенерації.
Bio-Oss має високий профіль безпеки та ефективності

Рекомендації після кісткової пластики
процес загоєння
Для того, щоб закріпити результат і попередити виникнення ускладнень, рекомендується протягом 1-2 тижнів після втручання:

Запишіться на консультацію вже зараз

Заповніть поля, щоб записатися на безкоштовну консультацію.