Лікування каналів зуба в стоматологічній клініці

Канали кореня - це дивовижна система харчування зубних тканин. У них проходять кровоносні судини і нерви - пульпа. Лікування в разі її незворотного запалення полягає в "видаленні нерва", а весь простір каналів вимагає ретельного очищення і герметизації.

1081

У клініці “AMA dent” з каналами працюють ендодонтист – вузькоспеціалізовані стоматологи, які володіють найтоншими методиками роботи з корінням будь-якої складності.

Ендодонтичне лікування зубів

НАУКОВИЙ ПІДХІД ДО ЛІКУВАННЯ КОРЕНІВ ЗУБОВ

За останні 10 років в світі лікування кореневих каналів змінилося абсолютно все! Навіть уявлення про будову самих коренів. Ми раді проводити лікування своїм пацієнтам на найвищому рівні за передовими стандартами і ефективним протоколам.

Поява комп’ютерної томографії та мікроскопа в арсеналі лікарів і вчених привело до перегляду топографії системи кореневих каналів. Вона виявилася в рази складніше, ніж передбачалося раніше. Завдяки цим знанням і візуалізації за допомогою мікроскопа ми маємо можливість працювати над складними ділянками, знаходити додаткові канали, обробляти їх більш повноцінно. Наявність сучасного обладнання в AMA dent дозволяє діагностувати і лікувати за успіхом найскладніші зуби.

Залишилися питання? Запишіться на консультацію і приходьте на прийом!

Важливість якісного лікування

Система каналів дуже розгалужена, а пульпа зуба – ідеальне живильне середовище для мікробів. Щоб прибрати вогнище інфекції, вкрай важливо виявити всі канали, а їх буває до шести в зубах, де зазвичай три кореня; або два-три в зубах з одним коренем. І це не рідкість! У таких ситуаціях повноцінне лікування забезпечується роботою з операційним стоматологічним мікроскопом.

Очистити і щільно запломбувати канали потрібно до верхівки кореня. Це запобіжить розмноженню бактерій і поширенню інфекції на навколишні тканини. Ендодонтичні наконечники з автоматичним контролем безпеки забезпечують найвищий рівень очистки каналів.
А система тривимірної обтурації гутаперчею – повноцінну довговічну пломбування.

Наші можливості
Фахівці клініки “AMA dent” успішно вирішують наступні завдання:

Операційний мікроскоп уможливлює:

Особливий підхід

Лікування каналів зуба – це втручання у внутрішнє середовище організму, що є мініоперація. У клініці “AMA dent” все ендодонтичні процедури проводять з коффердамом (рабердаму). Це тонка латексна плівка, що ізолює зуб від навколишніх тканин і бактерій порожнини рота. Вона дозволяє проводити повноцінну бактерицидну обробку каналів без ризику потрапляння розчинів в рот пацієнта. Якість і швидкість лікування значно збільшуються.

Видаляти або лікувати зуби?
Ми говоримо ТАК збереженню зубів! Більшу частину зубів, спрямованих на видалення через проблеми з кореневою інфекцією, ми намагаємося врятувати. І нам це вдається! 9 з 10 зубів продовжують служити нашим пацієнтам ще довгі роки.

Запишіться на консультацію вже зараз

Заповніть поля, щоб записатися на безкоштовну консультацію.