Протезування зубів

Керамічні вініри і вкладки, всілякі види коронок і протезів - все це в стоматології називається протезуванням зубів. З їх допомогою ортопеди змінюють форму зубів, роблять її естетично красивою і привабливою, відновлюють зруйновані і пошкоджені зуби, роблять краще протезування передніх зубів, протезування при повній відсутності зубів, а також заміщають відсутні. Багатьом може здатися, що під словом протезування ховається щось громіздке, незручне і помітне всім оточуючим. Це абсолютно не так! Це просто термін. Сучасні методи лікування та способи протезування зубів не відрізняються від справжніх зубів, а в окремих випадках навіть перевершують їх по красі і міцності.

2

Сьогодні в стоматології досить високі вимоги до якості протезування зубів. А що таке якість У першу чергу грамотне планування – складання фотопротокола, отримання діагностичних моделей, при необхідності корекція прикусу за найсучаснішими методиками. Фотопротокол дозволяє пацієнтові побачити різницю, якими зуби були до лікування і як змінилися після. Такі сучасні технології, які використовуються в нашій клініці, як DSD DigitalSmileDesign і воскове або цифрове моделювання, дають унікальну можливість «приміряти» майбутню посмішку, підібрати колір, розмір і форму зубів, висловити свої побажання і прийняти остаточне рішення ще до всіх маніпуляцій, можливо моделювання та протезування при повній відсутності зубів.

Лікарі клініки протезування зубів AMA DENT можуть знаходити індивідуальні рішення в найскладніших клінічних ситуаціях.

Установка зубного протеза
Установка зубних протезів на імпланти вважається найефективнішим, естетичним, комфортним і довговічним способом заміни втраченого зуба. Тому в разі втрати одного або декількох зубів ми в першу чергу рекомендуємо в якості методу відновлення саме дентальну імплантацію.

Імплантат представляє собою титановий циліндр, що імітує форму зубного кореня. Він імплантується в кістку і служить опорою для штучної коронки, мостовидной чи іншої ортопедичної конструкції.

Для відновлення кількох втрачених поспіль зубів застосовують так звані мостовидні конструкції. Суть мостовидной конструкції закладена в самій назві. Це ряд з’єднаних між собою коронок, які фіксуються різними способами на дві або більше точки опори і можуть бути виготовлені з різних матеріалів: металокераміки, діоксиду цирконію і т.д .. В якості такої опори можуть використовуватися як сусідні з відсутніми зуби, так і імплантати .

Ще один вид протезування – бюгельні протези. Вони мають одну відмінну рису – наявність армуючого литого каркаса, які фіксують і опорних елементів і штучних зубів. Завдяки такій конструкції знімні протези більш фізіологічно розподіляють жувальну навантаження на альвеолярні гребені і збережені зуби. Існує досить багато варіантів таких конструкцій в залежності від клінічної ситуації. У ротовій порожнині бюгельні протези фіксуються за допомогою різних елементів: кламерів, аттачменті або телескопічних коронок

Однак, як ми вже говорили, щоб визначити найкращий або оптимальний за ціною і якістю спосіб установки протеза, вид ортопедичної конструкції і метод її фіксації, в кожному окремому випадку необхідно врахувати велику кількість факторів і нюансів. Тому це рішення буде пропонувати лікар-ортопед після ретельної діагностики, після чого буде озвучена і вартість установки зубних протезів.

Залиште заявку на протезування зубів на сайті або зателефонуйте
Заявку можна залишити на сайті або за вказаним номером телефону. Наш фахівець зв’яжеться з вами як можна швидше, щоб узгодити зручний час візиту в клініку.

Етапи протезування зубів
ПЛАНУВАННЯ ТА ПОСЛІДОВНІСТЬ СТВОРЮЮТЬ ДИВОВИЖНІ МОЖЛИВОСТІ ПО ЕСТЕТИКИ ТА терміну функціонування

1 Первинна консультація та діагностика, кт і фотопротокол
Ви познайомитеся з доктором особисто, буде проведений огляд стану ротової порожнини, а також вислухані всі ваші побажання. На даному етапі ми складемо фотопротокол, проведемо комп’ютерну і цифрову діагностику. Ви побачите на моніторі, як буде виглядати ваша усмішка після лікування.

2 Презентація і обговорення плану лікування
Лікар складе для вас індивідуальний план лікування, грунтуючись на отриманих діагностичних даних і поточний стан ротової порожнини. На даному етапі у вас з’явиться особистий куратор, який узгоджує з клієнтом всі подальші візити.

3 Прі необхідності направлення до суміжних фахівців
Міждисциплінарний підхід і колегіальність прийнятих рішень в нашій клініці – не порожні слова. Ретельне попереднє обстеження – запорука правильного лікування. До такого обстеження при необхідності залучаються суміжні фахівці: хірурги, ортодонти, пародонтологи і терапевти. Це дозволяє максимально комплексно поглянути на проблему і скласти такий план лікування, результат якого буде задовольняти
рять і команду лікарів, і, що найважливіше, самого пацієнта.

4 Снятіе зліпків

Отримання діагностичних моделей, установка тимчасових коронок

5 Ізготовленіе готової конструкції
Лікарі клініки AMA DENT віддають перевагу матеріалам і технологіям нового покоління. Так, ми все рідше встановлюємо металокерамічні коронки, які мають численні недоліки.

6 Установка коронок. Візит в клініку для примірки готової конструкції і фіксація
Стоматолог-ортопед – архітектор ваших майбутніх зубів. Він контролює лікування пацієнта на кожному етапі. Це фахівець, з якого найчастіше все починається, і той, хто закінчує лікування. Ми створюємо високоякісні і точні реставрації. Це приклад індивідуальної ексклюзивної роботи, вищого пілотажу в області сучасної стоматології.

7 Контрольний візит
Наші фахівці пишаються результатами своєї роботи. Тому лікарі обов’язково призначають контрольне відвідування, щоб переконатися в якості наданих послуг.

8 Білосніжна усмішка на довгі роки
Стоматологічна клініка AMA dent зібрала команду чудових фахівців. Ми забезпечуємо якісне протезування зубів в Дніпрі і гарантуємо, що наша робота буде радувати вас довго. Нехай гарна посмішка стане вашою візитною карткою!

Запишіться на консультацію вже зараз

Заповніть поля, щоб записатися на безкоштовну консультацію.