Реставрація зубів композитним матеріалом

Реставрація зубів - це комплекс заходів, спрямований на відновлення пошкодженого або патологічно зміненого зуба. З кожним роком реставрація зубів стає все більш популярною і абсолютно безболісною процедурою.

2

Всі види стоматологічних послуг здійснюються виключно під анестезією. Безболісна стоматологія – це не розкіш, а необхідність, при якій і пацієнт і лікар відчувають себе в повному комфорті, а лікувальні маніпуляції стають для пацієнта більш приємними і не лякають.

Художня реставрація зубів
Повноцінна заміна ВТРАЧЕНОЇ СТРУКТУРИ, ВІДНОВЛЕННЯ ЕСТЕТИКИ

Реставрація в звичному розумінні – це пломба в зубі замість зруйнованих карієсом тканин. Її функція – повноцінна заміна втраченої структури, відновлення естетики, функції, можливість витримувати жувальні навантаження максимально тривалий термін.

При відновленні зуба ми ставимо собі за мету не тільки механічно закрити дефект, але і відтворити колишню форму і колір зуба, його фізичні властивості. Сучасні фотокомпозити (матеріали використовуються при пломбуванні зубів) дозволяють підбирати матеріал за кольором, прозорості, флуоресценції. По твердості і пружності наші композити близькі до своїх тканин.
Відтворення анатомічних особливостей зуба – особливе мистецтво наших терапевтів. Ми працюємо за принципами максимального збереження здорових тканин зуба.

Терапевтичний кабінет кліники “AMA DENT” оснащений інтраоральною камерою з виведенням зображення на кольоровий монітор, де пацієнт може порівняти стан порожнини рота до і після лікування.

Розрізняють прямий і непрямий метод реставрації зубів:

Запишіться на консультацію вже зараз

Заповніть поля, щоб записатися на безкоштовну консультацію.